فروشگاه تک مودم
مودم جیبی عالی را تنها از تک مودم بخواهید  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

در این مقاله که از منابع اینترنتی معتبر تهیه شده است شما با فناوری مودم سیمکارت خور آشنا می شوید و در پایان فروشگاه مودم جیبی به شما معرفی می شود:

ارائه
انعطاف پذیری بیشتر، مودم جیبی شما را قادر به لذت بردن از یک مقدار اضافه شده به راحتی با یک دستگاه قوی تر و در عین حال قابل حمل است که شما را به شرکت پهنای باند مورد علاقه خود را متصل نگه می دارد. پاکت پی سی مودم موجود در بسته 1Mbps و 2Mbps است.

پاکت پی سی مودم در تمام مراکز مراقبت از مشتری در دسترس است و مکان های خرده فروشی در کراچی، لاهور، راولپندی، فیصل آباد و اسلام آباد را انتخاب کنید. برای قرار دادن نزدیکترین مرکز خدمات مشترکین خود را و یا فروشگاه های خرده فروشی، اینجا کلیک کنید. و یا به سادگی با پر کردن فرم زیر را برای سفارش آنلاین! * خط مشی مصرف صحیح اعمال ** هزینه فعال سازی: Rs.750 *** جیبی مودم نیاز به مایکروسافت سرویس پک 3 (ویندوز واقعی تنها)

huaweiمودم

پهن باند موبایل مودم.

اتصال دستگاه های مورد علاقه خود را به اینترنت در حال حرکت با محدوده ما از 3G و 4G مودم. ما مودم قابل حمل که می تواند 1 دستگاه تا به پلاگین در مودم های که بیش از 30 دستگاه های سازگار اتصال ارتباط برقرار کنند. مودم که برای شما مناسب است را انتخاب کنید و اضافه کردن یک طرح داده بسته بندی شده. برای دیدن جایی که وودافون 4G در دسترس است،
اینترنت امروز باید، باید سفر است و هر ابزار ممکن است از Wi-Fi را فعال کنید. با این حال، هنگامی که شما در حال سفر در یک گروه و نیاز به اتصال بر روی بروید، بهتر است برای گرفتن یک روتر Wi-Fi و ایجاد یک کانون به طوری که که می تواند دستگاه های متعدد در یک بروید ارتباط برقرار کنند.

چه یک دستگاه پاکت پی سی فای روتر کانون: جیب دستگاه فای کانون قابل حمل، کوچک روتر فای اندازه با "کانون فای" قابلیت است. شما می توانید این دستگاه به یک منبع اینترنت متصل شده و آن را به یک کانون فای، که اجازه می دهد تا دستگاه های متعدد برای اتصال به اینترنت. بسیاری از دستگاه های جیبی فای محبوب در مورد به همان اندازه یک کارت اعتباری، که باعث می شود آن را آسان به انجام هر کجا که شما بروید

انواع مختلفی از دستگاه های فای جیبی با قابلیت های مختلف وجود دارد. بسته به بودجه خود، شما می توانید برای یک دستگاه قابلیت حداقل و یا یک دستگاه واقعا فانتزی با بسیاری از گزینه های است.

در اینجا ده چیز را به خاطر داشته باشید در حالی که خرید یک روتر وای فای جیبی:

• برنامه های داده
اگر شما در حال خرید یک دستگاه قفل شده، بررسی برنامه های داده ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت.
وجود خواهد داشت چند طرح ارائه شده تحت دسته بندی اعتباری و دائمی. در آن زمان، ارائه دهندگان خدمات را دستگاه در یک قیمت بسیار ارزان اما برنامه های داده گران است.
بدانید که بهترین برنامه را برای شما به عنوان در هر مقدار فضای مجاز خود، اینجا کلیک کنید.

• قفل شده و یا قفل
است که دستگاه قفل شده به ارائه دهنده خدمات خاص - این یکی از مهم ترین عامل است؟ اگر شما از گرفتن دستگاه را بسیار ارزان است، امکان بسیار بالا که روتر است به ارائه دهنده خدمات قفل شده وجود دارد. اگر شما خرید یک دستگاه قفل شده، شما نمی خواهد قادر به استفاده از آن را با هر ارائه دهندگان خدمات دیگر. اگر شما به سرمایه گذاری پول خود را به یک روتر Wi-Fi جیب، برای یک دستگاه قفل باز به طوری که شما می توانید ارائه دهنده خدمات خود را هر زمان که شما می خواهید تغییر دهید.

• چگونه بسیاری از دستگاه های برای اتصال در یک زمان
بررسی کنید که چگونه بسیاری از دستگاه را می توان به روتر متصل می شود. بیشتر، دستگاه اجازه می دهد پنج اتصالات، که به نظر می رسد مناسب. بسته به استفاده، اگر شما یک خانواده بزرگتر و یا قصد استفاده از آن را برای دفتر کوچک، شما ممکن است بخواهید برای دستگاه های که اجازه می دهد تعداد بیشتری از اتصالات است.

• سازگاری با ارائه دهنده خدمات خود
در مورد ارائه دهنده خدمات شما می خواهید به استفاده بیشتر از زمان فکر می کنم. هر ارائه دهنده خدمات اینترنت را پوشش در تمام مناطق داشته باشد. و نه هر روتر بی سیم سازگار با هر ارائه دهندگان خدمات خواهد بود. قبل از اینکه شما خرید یک دستگاه کانون فای قابل حمل، بررسی کنید که آیا آن را سازگار با سیم کارت، DATACARD USB خود را و ارائه دهنده خدمات است.

• پشتیبانی از 3G / 4G کارت داده
3G و 4G در رول است. برای لذت بردن از سرعت دسترسی به اینترنت بالا، قبل از خرید یک جیب روتر Wi-Fi اطمینان حاصل شود که روتر را پشتیبانی 3G / 4G کارت داده.

.سرعت Wi-Fi
یکی از چیزی که بسیار مهم باید در نظر قبل از خرید یک روتر بی سیم حفظ است برای بررسی بی سیم استاندارد-B، G و N. 'N' فن آوری نسل بعدی است و جدیدتر است و پشتیبانی از سرعت های بالاتر از بیسیم 'G'. پوشش بهتر - سیگنال های بی سیم خود را به احتمال زیاد به قوی تر در اطراف خانه، در مقایسه با بی سیم 'G'. این وسیعی بهتر، سرعت بهتر و پوشش بهتر فراهم می کند. این به این معنی آن را پشتیبانی از نرخ انتقال تا 300MB.

• روتر Wi-Fi دو برابر کردن به عنوان بانک قدرت
چه می تواند بهتر از گرفتن استفاده از 2 در یک دستگاه؟ امروز، روتر که دو برابر به عنوان بانک قدرت در بازار در دسترس هستند. به عنوان مثال هواوی از Wi-Fi E5730 همراه با یک باتری داخلی قدرتمند 5200mAh است که نه تنها به شما می دهد زمان کار مداوم بدون نیاز به شارژ بلکه کمک می کند اجازه می دهد تا شما را به اتهام گوشی های هوشمند خود را بر روی بروید.

• شروع سریع
این بسیار مهم است که بدانیم چگونه به سرعت چکمه های روتر Wi-Fi است. ساعت بوت ممکن است از چند دقیقه تا چند ثانیه متغیر است. روترهای Huawei کمک برای دسترسی به اینترنت فقط در 5 ثانیه بدون هیچ زحمتی از نصب هر درایور یا نرم افزار.

• برنامه مودم را به مدیریت پشتیبانی و اتصالات
نرم افزار تلفن همراه امروز راه راحت تر از ساده زندگی است. همان که هنگامی که شما به اتصال به داده ها و نرم افزار یک مزیت برای آن است. هوآوی اجازه می دهد تا کاربران را به برنامه های آندروید برای مدیریت اتصال روتر فای دانلود کنید. HUAWEI Mobile WiFi را یک نرم افزار برای مدیریت دستگاه فای موبایل در هر زمان، در هر نقطه است. کاربران می توانند استفاده از داده های خود، عمر باتری را مشاهده، تنظیم از راحتی از دستگاه آندروید خود را. برنامه به صورت رایگان در فروشگاه های بازی موجود است

• پورت USB 2.0
پورت USB 2.0 ارائه شده توسط برخی از روترهای وای فای می تواند کمک بزرگی باشد برای نگه داشتن درایوهای قلم USB و یا هر دستگاه ذخیره سازی USB دیگر. این کاربران کمک خواهد کرد برای به اشتراک گذاشتن فایل ها با کامپیوتر های متصل.

اگر به دنبال خرید مودم جیبی سیمکارت خور عالی هستید روی تصویر زیر کلیک کنید


فروشگاه مودم سیمکارتی

طبقه بندی: مقالات،
پرفروش ها: مودم جیبی چیست، همه چیز در مورد مودم سیمکارتی، سایت مودم سیمکارت خور، اطلاعات در مورد مودم سیمکارت خور،
پیشنهادات ها: مودم همراه، خرید مودم 4g، فروش ویژه مودم همراه، فروشگاه اینترنتی مودم سیمکارت خور، مودم جیبی همراه اول، مودم ایرانسل، خرید مودم جیبی هواوی، خرید مودم رایتل، خرید اینترنتی مودم 3g، خرید مودم سیمکارت خور، خرید مودم جیبی، خرید مودم جیبی ایرانسل usb، مودم 4g ایرانسل، سایت مودم جیبی، خرید مودم جیبی ایرانسل، خرید مودم همراه جیبی، مودم جیبی ارزان،
[ سه شنبه 10 اسفند 1395 ] [ 09:17 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره فروشگاه


به فروشگاه بزرگ تک مودم ، عرضه کننده انواع مودم های جیبی سیمکارت خور 3g و 4g
با قیمت بسیار مناسب و با ساپورت کامل از تمامی سیمکارت ها خوش آمدید

در این فروشگاه اینترنتی در حال حاضر چهار مدل از مودم های 3g و 4g عرضه می شود

در صورت هرگونه سوال و یا خرید می توانید با شماره پیامک واحد فروش ما 24 ساعته با ما در ارتباط باشید
ارتباط پیامکی فوری با ما : 50002030235 اس ام اس بدهید

مودم ها دارای گارانتی معتبر و به تمامی شهرها و روستاها سطح کشور در چند روز ارسال و تحویل داده می شود

آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات